Provádíte rádi činnost, kdy stojíte v kuchyni a svlíkáte ji?

cibuli, abyste si na ní mohli něco osmažit?

Nejlepší odpověď
huxa

osobně cibuli nesvlékám, vždy si vezmu na pomoc nůž a odřezávám slupku a poté ji jím v celku sirovou např. s chlebem a hořčicí

Další odpovědi
quentos

já cibuli svlíkám spíš proto, abych jí moh sežrat čerstvou. Často a rád :{)> děláte mně chutě

briketka10

jím radši sYrovou cibuli ke všemu, moc ji nesmažím,
protože se ztrácí vitamíny jen si ji osolím
to pak tolik nepálí..
Doplňuji:
k pečeným bramborám s majolkou a kysaným zelíčkem,
dalamánky se sádlíčkem mňam na to jemně tu cibulku,
a všechno posypu jemně chilli kořením :D
někdy s okurkou..

pusinka50

ne, naprosto nesnáším loupání a krájení cibule, nesnáším taky to pálení očí, ale je to nezbytné pro chutně upravené jídlo

anonym

Cibuli jsem krájela jenom několikrát a nebyla moc na jemno. Jinak sama při vaření cibuli skoro nevyužívám.
Doplňuji:
Mám ráda spíše česnek – i normálně na chuť. Ale jsou dobré takové ty malé cibule v nálevu.

johana 56

Cibuli spíše oloupu,hlavně do guláše,syrovou nemusím.
Doplňuji:
Ale olupaný páreček na způsob malířovy tužky,to je lahůdka.