Studentik98

Provádí se stále u závěrečné zkoušky v autoškole ústní zkouška z ovládání a údržby vozidla (skupina B)?

Zdravím,
za necelé 2 týdny mám zkoušku z autoškoly (sk. B). Akorát bych rád věděl, jestli se stále ústně zkouší ovládání a údržba. Někde píšou, že to stále je, jinde se zase píše, že stačí udělat pouze písemný test a jízdy.
Děkuji za odpověď 🙂

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano je to stále. Dokonce někde chtějí i rozebrat a následně složit motor, převodovku a další :D

Klaproth

Jak je tomu dnes, netuším. Já jsem musel u zkoušek odvzdušňovat brzdovou soustavu, ale to bylo v roce 1977.

lukas.zmizik

pouze testy a poté jízdy

dawqa

Ano dostanete 2 otázky z techniky, většinou před jízdou, ale je to spíš taková fraška, vím že ženský kolikrát projde, když řekne že sebou potřebuje mobil aby zavolala pomoc.
Jinak je 25 otázek na které se máte připravit, ale to by vám měli v autoškole říct :)