Farishta

Je bezpečné dobrat prošlý rybí tuk v kapslích?

Ahoj, TEORETICKY když mám kvalitní rybí tuk v kapslích do 03/2014 (best before), udělá mi něco, když ho doberu ještě v tuto dobu?
Na první pohled je ok, vše v pohodě..může ublížit, nebo ne?
Já vím, že klasicky lidi řeknou „raději bych to neriskoval“, ale tak chtěla bych konkrétněji důvod nebo ohrožení…

Díky moc

Odpovědi
Awe

Něčeho takového jako je rybí tuk bych se nebál…Maximálně co se může stát je to, že nebude mít takové účinky jako před záruční dobou.J8 osobně užívám běžně léky po záruční době, a nikdy mi nic nebylo.

Emefej

Datum spotřeby se tam píše jenom pro legraci. Klidně si to dej. Každý normální člověk ví, že konzumace prošlého tuku je úplně v pořádku.