Adelekk

Pomůžete s vyplněním dotazníku s dvěma otázkami? Potřebuji do školy.

https://www.sur­vio.com/surve­y/d/N0H8V6W7G9C3X9T6T

Původní neotázka

Prosím, vyplňte tento dotazník do školy. Jsou to jen dvě otázky:)

Odpovědi
Mc Merkurion

… hele, tak když jsem to vyplnil, tak mi to napsalo, že tam dotazník nenašli, tak si tam udělej pořádek …

led

Malá poznámka:
1 – táto otázka nie je otázka, ale žiadosť o účasť v ankete. Ide tu o porušenie pravidiel tejto stránky. Otázka by mohla byť v prípade názvu otázky „Jaké roční období máte nejraději? Mohli byste se zúčastnit malé ankety v odkazu …?“
2 – Pri vytváraní dotazníkov treba definovať, či respondent tj „osoba, ktorej sa pýtajú; účastník ankety“ dostane spätnú odpoveď, alebo nie. Je potrebné informovať aj k čomu daný dotazník, anketa slúži
3 – internetový odkaz na stránku sa správne vkladá
 – vložíte odkaz na internetovú stránku. (uvidíte „obyčajný“ text s adrsou odkazu (viď v titule otázkybez podčiarknutie)
 – za odkazom vložíte medzeru, alebo stlačíte „Enter“. V takomto prípade sa vytvorí z vloženého textu internetový odkaz viď https://www.sur­vio.com/surve­y/%20d/N0H8V6W7G9C3X9T6T

led

Je niečo zlé v zadaní parametrov tejto ankety.
Prekontrolujte si znova podmienky vkladania anketných otázok, parametrov ankety a spätnej väzby. Než začnete tvoriť preštudujte si na tejto stránke aj spôsoby vytvárania ankety https://www.sur­vio.com/cs/vlas­tnosti?utm_sou­rce=frontend&ut­m_campaign=fo­oter&utm_medi­um=brand&utm_ter­m=v1

briketka10

Odkaz mi nejde ani okopírovat :(

Adelekk

Vaše odpověď se uložila:)