Santiago*

Poradíte prosím, jak vyčistit lihovou fixu z automobilu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Lihem! S kovu a ze skla to půjde snadno. S plastu hůře. Po určitém snažení to zmizí také. nakonec to dočistí čas.Také záleží, jak dlouho to na tom povrchu je!!! Barvivo sublimuje do plastů a barev.

Další odpovědi
Schluker

A kde na aute je? Na vnejsi strane na lakovane casti? Na skle? Na interieru? (Textil/kuze/ko­zenka/PVC/…) bez podrobnosti slutecne nelze odpovedet.

elkon

Na autě jsem lepil ochranné lišty na dveře a značky jsem dělal permanentním fixem. Po nalepení lišt jsem ty které byly vidět odstranil nitroředidlem (acetonem).

aliendrone

Třeba mazacím sprejem WD 40. ;) :)