hanysicek

Prosím o radu s výběrem nového telefonu.. jaký by jste si vybrali vy? Samsung, nokii neboo sonyy??

Chtěla bych si pořídit nový telefon. Ted jsou jen dotykové, a tak ztrácím přehled. Vůbec se v tom nevyznám. Vždycky jsem měla nokii, a byla jsem spokojená. Prosím jaký by jste mi poradili, nejsem náročná. Nechci do toho investovat zase moc peněz, budu si ho pořizovat přes t-mobile. Prosím o radu jaký je dobrý.
Doplňuji:
Jenže o to těch nedotykových moc není:-/ ..... já bych taky radči brala normální, ale nelíbí se mi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud nejste náročná, tak si chytrý telefon nekupujte, protože ho nevyužijete.
Se Samsungy nemám zrovna moc dobré zkušenosti, takže bych to nechal na duelu Nokia vs. Sony.

Nedotykových telefonů Nokia nabízí dost, záleží jen na Vaších požadavcích.
Pokud chcete úplně nejjednodušší telefon jen na volání a SMSky, mrkněte se na Nokii 100 nebo Nokia 1616. Na tyto jednoduché telefony se zaměřuje Aligator – za zmínku určitě stojí model D900.

Pokud chcete něco lepšího, aby telefon uměl fotit, přehrát nějaké písničky, tak koukněte po Nokii 5320 či Nokii X2. Sony se na „obyčejné“ moc nezaměřuje, ale ve skladech by byl k nalezení určitě Sony Ericsson W890i či C902.

Pokud chcete telefon s rozšířenou klávesnicí (jako na počítači), koukněte se na Nokii C3–00 či Asha 200. Má foťák, C3–00 navíc wifinu, takže se můžete zdarma připojit k internetu. Ze značky Sony )Ericsson) můžete mrknout na Sony Ericsson TXT se zajímavým vzhledem.

Chcete-li chytrý telefon s operačním systémem a vybavený, nicméně „nedotykový“, tak doporučím Nokii E52 s hodně dlouhou výdrží a klasickou klávesnicí či Nokia E72 s rozšířenou (QWERTY) klávesnicí. Pokud chcete Sony (Ericsson), tak mrkněte na Sony Ericsson M1 Aspen. U Nokii je výhoda, že mají navigaci nadoživotí zdarma bez nutnosti se připojovat k internetu.

Doufám, že jsem Vás trošku nasměroval. Pokud by Vám nevadil přechod k jinému operátorovi (konkrétně U:fon), tak ten nabízí jednoduché telefony Aiji AM110 či Ubiquam U400 nebo lepší Ubiquam U300 s foťákem a dalšími vylepšeními. Nevýhodou U:fona je jeho pokrytí, výhoda jsou zajímavé ceny za volání a SMSky.

Další odpovědi
socra

Jestli chceš dotykovej tak nokii rozhodně ne. To si spíš vyber mezi htc a samsung.

mojitek

Nejsou jen dotykové,jsou i klasické. Já měl vždycky SonyE. a Nokii,před nedávnem jsem si pořídil Samsunga což bych už nikdy neudělal(nelogické menu,špatná optika ve foťáku…).Jestli chcete dotykovku,tak Sony s Androidem.

Lucijej

Já osobně používám pouze Nokkii a rozhodně né dotykový. Dotykovku jsem měla půjčenou na dva týdny a stačilo mi to až na půdu.
Doplňuji:
http://www.obchod-nokia.cz/mobilni-telefony?utm_sou­rce=adwords&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=no­kia-samostatne

TheOriginal

Měla jsem několikatero mobilů a nejspokojenější jsem ze Sony, měla jsem 3 a jednoznačně nejlepší jsou ty s Androidem. .)

míňa 11

já bych vsadil na uplně jiného koně a to htc pokud chceš opravdu malý telefon s androidem přijatelným fotoaparátem vol htc desire c pokud chceš větší a o něco lepší telefon vol htc desire pokud chces něco průměrného vol htc one v je jich víc najdi si třeba něaký ale rozhodně ne dotikovou nokii panebože nebo by ti uplně mohl stačit samsung galaxy ace