vendys

Nový telefon

koupil jsem si nový telefon Nokia C5–00. A stále tam nemohu najít smajlíky.Nebo do novejch telefonů už se smajlíky nedávaj jak je to?

Nejlepší odpověď
chudst

Ne ve vsech telefonech jsou smailici :) Zrovna ve vasem nejsou.

Zdroj: http://www.my­nokia.cz/helpdes­k/12/2571/

Další odpovědi
anonym

smajlici se odjakziva pisi textove 🙂 😉 ☹ :-O … zkuste to, psat text umi kazda klavesnice. Ten kdo od vas zpravu obdrzi pak uvidi graficky smajlik samozrejme.

stana73

Samozřejmě,že jsou!Když chcete vložit smajlíka,zmáčkněte * a jiné emotikony – smajlíků je tam až až