zelezo1983

Chci si koupit novy mobil. Poradis ktery?

Mam si koupit http://www.smar­ty.cz/HTC-Windows-Phone-8S-A620e-modry/3174/Produkt nebo http://www.smar­ty.cz/HTC-Desire-200-bily/5507/Produkt Ja sem cetl posledni otazky a spis me srdce tahne k Windows phonu. Nechci si za rok kupovat novy mobil takze chci něco co me vydrzi. Dekuju Jirka Zelezny.
Doplňuji:
Prosim potrebuju to obednat do 16.00 protoze ten mobil potrebuju co nejrychlejc protože ted jsem bez mobilu a chci to co nejdriv. dekuju

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemusel jste kvůli nesprávné kategorii zakládat dotaz znovu, myslím si, že adminsitártor by to přesunul.

Kdžy tedy srovnám oba telefony – vezmu to postupně.

HTC Windows Phone 8S – má slušný foťák, nemá úplně špatnou výdrž na baterku – ta by měla vydržet nějaké 2 dny běžného používání, možná byste se nastavením mohl dostat až na slabší 3 dny – každopadně to nebudete muset každý den nabíjet jako řadu jiných dotykovek. Jinak telefon je svižný, rychlý a výkonný, hlavně díky použitému operačnímu systému WIndows Phone 8. Ale to jste si asi četl, jestliže píšete, že jste pročítal nějaké poslední otázky.

HTC Desire 200 – baterka tady je trochu lepší, tak ty slabší 3 dny by mohla v zákaldu vydržet, ale co bych vytknul, a to opravdu vytknul, tak je výkon a prostě svižnost systému – je tam pouze jednojádrový 1GHz procesor a 512MB operační paměti a to pro použitý operační systém Android není moc, obývým se, že telefon by na nějaké intenzivnější používání nebyl vhodný, navíc připočtu-li, že pro Android je poměrně dost virů, tak běžící antivir na pozadí – no to mě trošku naskakuje husí kůže. Myslím si, že za těch 4 a půl tisíc by se dal sehnat lepší mobil.

Jinak se asi nebudu nějak víc rozepisovávat, jestliže jste četl nějaké poslední otázky, tam snad vše padlo, je jen na Vás, jak k tomu přistoupíte, opravdu argumentů, proč tohle jo a proč tohle ne, zaznělo a jesltiže Vás srdce táhne k WIndows Phonu, nebál bych se ho a jestliže chcete mobil, aby Vám nějakou dobu vydržel a jel bez nějakých problémů, tak bych to tedy viděl na HTC WIndows Phone 8S.