Cindy

Je ještě možné získat nový zvýhodněný telefon?

Končí mi smlouva u Tmobile, chtěla bych prodloužit smlouvu a nový telefon. Na jejich stránkách nemůžu najít, jestli ještě dávají telefony?

Odpovědi
vertigo

Řekl bych jim, že mi konkurence nabízí LEPŠÍ tarif a zvýhodněný telefon a zeptal se, CO UDĚLAJÍ pro to, abych tu konkurenci odmítl. Pokud stojí o Vaše peníze i nadále, měli by se přerazit.
Doplňuji:
https://www.t-mobile.cz/web/cz/p­odpora/kontak­tujte-nas

jpau

Obecně vzato se telefony už nikde nedávají, prodají je ke smlouvě na „úvěr“ (bez úročně). Telefon jsem si od operátora bral co smlouva, nyní jsem to udělal stejně (s využitím „úvěru“) a cenově je rozdíl jen v tom, že platím za dvě položky (telefon + tarif), výsledná cena je v zásadě stejná jako když jsem měl pouze tarif (+ „telefon v ceně“) – tarif šel s cenou dolu, telefon si musím zaplatit ze svého.

Jinak to co píše vertigo funguje jen částečně, ve chvíli kdy platíš za služby 200 Kč/měsíc tak snaha (motivace) udržet si tě je nižší než pokud platíš třeba 1500 Kč/měsíc.