pukula

Prosím o radu na jakou školu mám jít..... díky

Nemohu se rozhodnout jestli jít na pedagogickou školu do Krnova na obor pedagogické lyceum nebo do Přerova, také na pedagogickou školu a opět na obor pedagogické lyceum. Byla by jsem ráda za vaše poznatky a předem Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Rozhodnutí je jen a jen na vás. Projít stránky školy, zjistit např. nabídku jazyků, počty uchazečů, cenu ubytování (každá škola je v jiném kraji – neuvedla jste bydliště), případně možnost snazšího dojíždění. Navštívit školu v rámci Dne otevřených dveří – které prostředí na vás lépe zapůsobí apod,

http://www.gjb-spgs.cz/

http://www.spgs-szs.cz/O-Skole/Aktuali­ty.aspx

http://www.spgs-szs.cz/getattachmen­t/49d9d207-1cd8-4781-97f3-c1f7f74c9202/Skolni-vzdelavaci-program-pro-obor-Pedagogicke-lyc.aspx

Další odpovědi
Drap

To ti zřejmě nikdo neporadí. Především si budeš muset vybrat sama. Zvážit všechna pro a proti, a potom bude volba snadnější.

WeeBear

Osobně můžu Krnov jenom doporučit – mám tam hodně známých, ale především na předškolní a mimoškolní pedagogice, jsou spokojeni jak se školou samotnou, tak i s ochotou a snahou učitelů. K tomu, Krnov je krásné město, nedá se tam moc nudit. „Konkurenty“ Přerováky ale posoudit nemůžu.

Kdybych si měla vybírat já, tak bych se asi koukla na výhodnost spojů – myslím tím jak finanční pro dojíždění, tak kolik spojů v jakých intervalech jezdí za den. Tedy pokud neplánuješ být na internátu.

Fallagela

koukni na stránky obou škol a podívej se, která by ti mohla vyhovovat lépe, popřípadě si zakup Učitelské noviny (nad se ještě vydávají), tam je přehled škol i s tím, co nabýzejí, ale net je rychlejší a jistější… 🙂

samicek333

Tahle volba je na tobě, zkus zjistit, co máš blíž a pověst škol. Sama jsem na pedagogickém lyceu, ale jinde. Můžeš dát třeba jednu přihlášku na jednu školu a tu další na druhou. Uvidiš, kam tě vezmou :)