Katherine03

Internát, nebo dojíždění?

Zdravím vás,potřebují poradit, protože už nemám na koho se obrátit. Rozhoduji se o tom kam půjdu na střední školu a chtěla bych na jednu, která je ale trochu dal. Busem je to tak 2 hodiny, vstávala bych v půl 6 až 6 a jezdí to v pul 7 a ve tři čtvrtě na 8 jsem tam. No a doma jsem kolem 4 až 5. Tohle by mi ani tak nevadilo a třeba bych se učila v buse, to jsem si už i zvykla… no jenže nevim, jestli by zas nebylo lepší jít na intr, ale mně se tam vůbec nechce a nechci jezdit jen na víkendy domů:/ ale zase by to bylo asi lepší…no ale s tím dojížděním bych mohla byt občas u kamarádky třeba 2× v týdnu, ona jde na tu samou školu a aspoň bych se víc vyslala a užila si to s ní a pak bych ostatní dny jezdila busem… ale opravdu nevim… co si o tom vy myslíte??

Nejlepší odpověď
Drap

Toto si musí každý zvolit sám. V tomto případě bych já volil určitě internát.

Další odpovědi
Kepler

Tak je třeba porovnat si náklady na intr s náklady na dojíždění, ztracený čas, všechny výhody a nevýhody. V neposlední řadě i názor rodičů – neradi ztrácejí kontrolu nad svými dětmi.

Mc Merkurion

… za mně intr >>> to bejvávaly mejdla, ach jo …

Xiaomi7

Rozhodně bych zkusil internát. Snad každý má na něj super vzpomínky. hlavně když jsem něco nevěděl tak kamarádi z jiných ročníku poradily a i příprava takhle se spolužákama je lepší. O party ani nemluvím …odejít můžeš vždy ;)