jmachan

prosim o radu kde sezenu svestkovou trest

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás mají tresti v drogerii a ve větších nákup. centrech v oddělení jak jsou pudinky,zdobení na dorty a jiné přípravky na pečení

Další odpovědi
dana555

Pokud vím, v normální drogerii se prodává jen omezený sortiment trestí, převážně ty nejprodávanější Rum, vanilka,mandle,ci­tron a pár jiných. Zkus kontaktovat firmy, které se výrobou a prodejem různých trestí vyloženě zabívají, jednou z takových je např.AROMKA.cz, ale je jich mnoho…