X-men

Prosím o radu jaký je správný tlak v pneumatikách u této tabulky.

Dobrý den. Prosím o radu jaký je správný tlak v pneumatikách u této tabulky. Jedná se o auto značky Suzuki Liana. Nevím jestli je správný tlak 2,1 nebo 2,4 baru. Děkuji.

Odpovědi
Pepa25

2,1 při normální zatížení a 2,1 na předních/2,7 na zadních při maximálním zatížení. Údaje v závorce jsou pro rychlost nad 160 km/h viz vysvětlivka vpravo nahoře.

df

2,1 na přední i zadní a při plném obsazení 2,1 na přední a na zadní nápravě 2,7