autacek

Prosím o pomoc, jaký je současný nejlepší tarif u mobilních českých operátorů

pro číslo ze kterého se nebude takřka volat ani posílat smsky, které by sloužilo jen pro zabezpečovací systém (v případě vniknutí zloděje) ?

Preferoval bych pokud možno t-mobile, případně jiného operátora, u kterého lze dohledat polohu mobilního telefonu (stačí jen orientační dle BTS) na internetu…

Nejlepší odpověď
Bedy

T-mobile nabizi přímo takovy speciální tarif,stačí zavolat na infolinku a říct si o něj. Jinak O2 zero špatná volba neni. SMS stojí tuším 2 kč a neplati se žadný paušál. Podobny tarif nabízi i Vodafone, jen je nutne si o něj řict a U:fon s nazvem ZA NULA. Ale ten se dá sehnat jen někde na aukru atpod.

Předplacenka nepripada v uvahu, protože kredit má jen omezenou platnost – rok nebo 1/2 roku, zaleži na tarifu a operatorovi.

Další odpovědi
beer

Být na tvém místě, začal bych zde:
http://www.dtes­t.cz/tarify

pokazdejinak

do zabezpečovacího systému se může dát i nějaká speciální sim karta a mají na to speciální postupy – normálně si na t-mobile zavolej a řekni, že to je do zabezpečení…

jinak my máme standartní nabídku od O2 tarif Zero – měsíční paušál je 0,– Kč a občas ten systém odešle smsku à 6,– Kč – někdy taky jen 5 za rok :) někdy nám to zavolá (asi za 6,– za min., ale to teď fakt nevím – letos ještě nevolal)

Alesh

A nebyl by teda lepší kredit?
Vodafone měl nějaký tarif za 10 Kč, jestli ho má furt netuším.
Pokud chceš konkrétního operátora, tak mu zavolej nebo se stav na prodejně, vysvětli jim, co potřebuješ a oni ti něco nabídnou.

anonym

To takhle napsat nejde. V první řadě si dej dohromady, co potřebuješ, aby Tvůj tarif pro Tebe řešil. Potom si obvolej operátory a prověř si, co Ti který z nich nabídne ještě k tomu, co potřebuješ mít ošetřeno a hlavně za kolik Ti to nabídne. Zlaté bude, když se tímto tarifem nebudeš muset „uvázat“ na nějak dlouhou dobu smluvně. Mohu-li Ti poradit, pořádně si všechno zapisuj, aby sis potom v klidu mohl vše rozmyslet. Je lepší obrátit se přímo na konkrétního operátora, než na jejich obchodní partnery. Všichni hrozně lžou.

Freddie

Porovnání tarifů a to i těch podpultových (neveřejných) je např. zde : http://Cenyvo­lani.cz