Jiří Bohumil

Má někdo lepšího operátora mobilu?

Jsem senior v důchodu, a tak každá ušetřena koruna dobrá. Mám nyní operátora, u kterého plátím „paušál“ 25,– Kč za měsíc, hovor v síti operátora za 0,60 Kč, mimo síť 1,50 Kč. Volám dle potřeby, moc se nevykecávám a tak provolán za měsíc max. 100,– Kč. Vychází to tak na 30' mimo síť a 45' v síti.Je možné i variabilní nastavování na další měsíc, s možností před placení volných minut. A rovněž je možno čerpat i data za 1 Kč/1MB. Rovněž možno nastavit maximum čerpaných Kč, což je výhodné pro rodiče, kteří zřizují mobil pro děti a pro seniory, kteří ztrácí mobily. Platba je možná bez starostí přes inkaso z BÚ. Obsluha kompletně přes „Samoobsluhu“ na netu. Při zřízení platba pouze 100,– Kč za SIM + 90,– za poštovné. Převod jednoduchý, včetně původního čísla. Při přihlášení ještě i bonus 150,– Kč za přihlášení. Má někdo operátora s lepšími podmínkami? Ale kontakt záměrně neuvádím, aby mne někdo „nenahlásil“ za poškozování cizích práv, nebo za nepovolenou reklamu. Ale pokud máte zájem, zašlete SMS na 723969666. Pokud nemáte něco výhodnějšího, doporučuji. Pokud ano, dejte vědět.

Odpovědi
tforro

Za dobití 200 Kč kreditu mám 200 MB internetu zdarma. To mi stačí přesně na měsíc. Volání 2,50 sms 1,50.
Kredit mi vždy přebývá, moc nevolám a na tel. účtě mi přebývá mnoho stokorun. Dobíjím jen kvůli internetu zdarma.
Pro mě je to nej, pro jiného ne.

baghira

100 minut hovoru, 50 SMS, 150 MB dat za 100 Kč.

mosoj

Jaký mají smysl takovéto otázky či chlubení?
Zhruba u mně za minulý měsíc 7 hod. hovoru = 420 min. Dle tvého
420×1,5 =630 Kč.
Dle mého 450 Kč, neomezeně SMS a 500 MB dat.

Arne1

Mám firemní síť u jednoho z operátorů. Paušální poplatek 49Kč, minuta hovoru (0.00)-0.22–0.29Kč, SMS 0.12Kč, 3GB dat 85Kč. A prý existují i lepší.

Kepler

Reklama je zde povolena, ba i žádoucí, takže bez obav. Takže: Startel, virtuální operátor, který využívá sítě T-Mobile, má tarif zcela bez paušálu, platím jen to co provolám, a to převodem po internetu (většinou okolo 50,–/měs. – volám málo). Ceny za hovor jsou nepatrně nižší. Jak je to s daty nevím, nepoužívám je.

Mc Merkurion

… mám firemní,velmi výhodný tarif (podobně jako Arne 1) – volání a sms v síti zdarma, mimo za 0,80 + 20volných min a sms mimo síť za 50,–/měsíc …

McArthur

Tak to já platím 310 Kč za měsíc a mám v tom neomezené volání do všech sítí (mobilní i pevné), neomezené SMS, data 1,5 GB a roaming (bez dat) po EU v síti partnerů mého operátora (volání a SMS za podmínek v domácí síti).

Jinak řečeno, sice platím více než 100 Kč za měsíc, ale mám v té ceně to, co potřebuji a ještě k tomu za cenu, kterou jsem ochotný akceptovat.

Jiří Bohumil

Arne1– to máš asi nejlepší, vychází mi to, na ty mé minuty, na cca 70,–Kč. Ale nerozumím tomu, že je to firemní síť operátora, to jsi jejich zaměstnancem? Nebo to máš přes „někoho“? Mám v rodině taky takové.
Kepler- děkuju i za informaci o reklamě, nepohybuji se na serveru ještě dlouho a tak nejsem ani dobře informován. A stalo se mi, že jsem se ptal na něco, co se týkalo „obžulení“ software a byl jsem nahlášen „aktivním“ účastníkem a můj dotaz byl smazán (prý pro a porušení autorských práv):-)))
Ten Tvůj Startel je taky fajn.
mosoj- tak vidíš, co jsem se všechno dozvěděl, ale nic ve zlým. Jinak tvé odpovědi, všechny, na mé dotazy, na které jsi mi odpověděl, hodnotím velmi kladně, smekám nad Tvým rozsahem vědomostí a informací. A pokud tě svými dotazy nebudu „iritovat“, vždy Tvé odpovědi budu vítat. To pro příště. Díky.

ivzez

Ona je reklama a „reklama“.
To první – kdybyste byl operátor a chtěl tady
takto „propagovat“ svou síť – je na smazání.

To druhé – jako v tomto případě – průzkum trhu
se může hodit více uživatelům …

„Obžulení“ software samozřejmě není na místě nikde.

Kterého máte operátora?

Dochy

„Firemní“ – to bude tarif pro firmu, buď služební telefon, nebo „jakoby“ služební telefon.

Arne1

Přesně tak.
Jako zaměstnanci na sebe můžeme napsat určité množství soukromých čísel (rodina, známí – to je jedno).

Jiří Bohumil

mosoj ano, máš pravdu, ale nejde o „chlubení“ ale o jakýsi můj „průzkum“ trhu a případnou inspiraci pro ostatní. A jak uvádím, každému vyhovuje něco jiného, já bych těch 450,– Kč a 7 hodin nikdy neprovolal. Pokud jsi to chápal jako chlubení, tak se omlouvám, myšleno to tak nebylo. Jinak zdravím.

Jiří Bohumil

baghira- dobrý, pokud nejde o nějakou „privátní“- dotovanou síť (taky takové znám) naznač, případně pošli SMS nebo zavolej. Mají je některé „neziskovky“ nebo „církevní spolky“. A asi jde o takovouto síť, ne? Ale díky za reakci.
tforro – taky dobrý, mě vyhovuje, že platím pouze to, co provolám a data čerpám pouze občas, rovněž dle skutečnosti (na chatě e-maily) kde nemám internet. Jinak všude, kde se pohybuji, u příbuzných, na úřadech, u doktora, v restauracích, už je většinou přístupná a veřejná síť internetu a tak třeba viber, skype, prohlížeče a pod. tam „jedu“ přes WiFi a zadarmo. A volání bych měl za tvých 200,– Kč 80 minut a to já mám, jak uvádím, 75 minut za 100,–Kč. A platím opravdu pouze co provolám a nemusím se o kredit starat. Každému „holt“ vyhovuje něco jiného. Ale taky dík za reakci.

baghira

Jedná se o skautskou telefonní síť. Mít děti ve skautu může mít nečekané výhody (a to ještě není ten nejvýhodnější tarif :) )