marci1

Projde u prezidenta Zaorálek jako ministr kultury?

Váš tip? 🙂
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/lina-tluchuba-ktereho-nemuze-nikdo-brat-vazne-trojice-babis-zaoralek-a-zeman-ma-za-sebou-bohatou-historii-77649

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/photos/ta­rot-karty-proroctv%C3%AD-tmav%C3%BD-sv%C4%9Btlo-2114403/

Doplňuji: Otázku jsem vložila před zprávou Ovčáčka, že Zaorálek bude jmenován. Uvidíme. 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Ano

Pan zaORÁLEK projde na 100%! V jeho příjmení je totiž obsažen název prostředku, který využije k dosažení vítězství!

Další odpovědi
Kepler

Ne

Sice do melounu a prezidentovy hlavy nevidíš, tak kdo ví?. Z těch prorockých karet se mi zamlouvá nejvíc ta s nápisem TEN OF WANDS. Ten chlápek vypadá, že umí makat.

orwell

Ano

Tak to já si myslím, že projde 🙂

orwell

Já jsem to moc nesledoval, ale tenhle tip jsem si dal hned poté, co jsem poprvé uslyšel v této souvislosti jméno Zaorálek. To je univerzální typ a může klidně dělat třeba i ministra pro rozvoj a spolupráci s mimozemskými civilizacemi. Co neví a neumí, to spolehlivě okecá. Také po tom všem, čím už prošel se těžko budou hledat důvody pro jeho nekompetentnost. Navíc Zeman musí nějak tuto záležitost co možná nejdřív ukončit, aby nezačal ve větší míře ztrácet podporu občanů. Takže si myslím, že je to víceméně jasné.

marci1

Neuvědomila jsem si, že obrázek a anketa dohromady neprojdou. Sorry. 🙂