jiri2105

Prodej vozu v depozitu

Lze prodat vozidlo se značkami v depozitu aniž by se z depozitu značky vyjmuli? Platí jako změna vlastníka vozidla kupní smlouva nebo až vlastní přepsání v TP. Jde o to že jsem koupil vůz v 2004 co byl a do teď je v depozitu a teprv teď ho chci vyjmout a přepsat.
Doplňuji:
v depozitu je pořád na předchozího majitele. Mám jen smlouvu z 2004 a v tý době ještě nebyl ekopoplatek, takže bych ho na zakladě smlouvy nemusel platit?

Nejlepší odpověď
cukrar

Ano, lze. Majitel vozidla se prokazuje kupní smlouvou, nikoliv administrativním zápisem v registru či techničáku.
Když jste koupil v roce 2004, tak kdy jste ho (ne)přepsal?
ICQ 55180641
Doplňuji:
To máe teda blbý, páč vy ho jen tak nedohlásíte na sebe. Budete muset naložit na podvalník dojet na technickou kontrolu na Vaše jméno, uzavřít pojištění, a pak za přepis 800Kč + ekopoplatek…
Kdyby ale již v tom roce majitel na Vás odhlásil vozidlo (započal úkon změny majitele) a vy ho čšel teď dohlásit na sebe, ušetřil byste ekodaŃ
ICQ 55180641