Bendlová

Mám auto v depozitu, prodávám je jako auto k opravě. Jak auto vyjmu z depozita, aby se dalo přepsat na nového majitele?

Vyjmutí auta z depositu při prodeji jako auto k opravě

Dobry den, mám auto v depositu, prodávám ho jako auto k opravě, jak ho vyjmu z depositu, aby se dalo přepsat na nového majitele? Děkuji za info

Odpovědi
cukrar

Abyste vozidlo mohl vyzvednout z depozita, je třeba pojištění, platná technická. Nic z toho nepotřebujete na převod vozidla. Pouze evidenční kontrolu. Jak správně píše kapitán.