Mám dlouho spz v depozitu asik 4roky a auta fyzicky neexistují. papír o likvidaci mi nikdo bez vraků nedá. Jak ztoho?

Nejlepší odpověď
venkovan

Neukradli vám už ta auta ze zahrady či ke jsou odstavena?
Raději se dojděte podívat, a pokud tam nejsou, nahlašte co nejdřív zcizení.

Další odpovědi
Hykam

neřešte to oni jednou za čas udělaj čistku a ty co jsou v depozitu delší dobu sami vyřadí.
Taky jsme to řešili a takhle nám to řekla jedna známá, která dělá na evidenci vozidel

kropitko

Sepsat čestné prohlášení, že vůz byl rozprodán před lety na náhradní díly. S tímto jít na DI a vůz vyřadit z evidence,,
No a nebo jak se tu píše,,neřešit,,:-)

cukrar

anonyme, neřešte to, zbytečně si přiděláte práci, i když právně to lze vyřešit!!
Pozor, nedoporučuji nahlásit zkrádež. Mohlo by se při vyšetřování zjistit že lžete…
Dále registr sám od sebe nemůže vyřadit vozidlo z depozitu, jak Hykam špatně zmiňuje.

Pokud přesto chcete vozidlo dostat z evidence, tak zánik využití vozidla, určitě ne rozebrání na náhradní dílICQ 55180641y. To nesmíte!!!
ICQ 55180641