Peterka

Koupil jsem auto v spz v depozitu,ale spz tam byly skartovány koupě je z jiného okr.

Doplňuji:
Mám kupní smlouvu,stačí to jít přihlásit v mým okr.,nebo to ještě musím jet odhlašovat tam?

Nejlepší odpověď
kropitko

Až si půjdete vůz na sebe přehlásit, tak Vám vystaví nové SPZ.
Doplňuji:
Pokud máte plnou moc od původního majitele, tak auto můžete v okrese, kde je hlášené, odhlásit na vás sám, pokud ne, tak to musí udělat původní majitel.
Až budete v odhlášce, tak půjdete na DI ve vašem bydlišti a tam auto na sebe dohlásíte.
Dále tedy potřebujete velký TP, malý TP, registrační kontrolu + platnou technickou prohlídku(zřejmě vůz nemá,když byl vv depozitu), doklad o pojištění + OP

kropitko

A připravte si ještě peníze na Ekopoplatek, pokud nebyl na voze již uhrazen.