(O_o)

Prodává nějaký z řetězců neslazený zelený ledový čaj v pet lahvi, stejného typu jako v Asii?

Zdravim, behem mych cest po Asii jsem si jako osvezeni kupoval ledove caje, ktere meli jak v automatech tak i v obchodech nekolik druhu a znace, ale oproti nam byly neslazene a diky tmu mi chutnaly. Rad bych je nakupoval i u nas, jenze do malych asiiskych obchudku nebudu kvuli caji pokud je to nezbytne chodit. Vite o nejakem obchodu, ktery tento produkt nabizi a pod jakou znackou?

Odpovědi
Malvína

Našla jsem pouze čaj značky Pfanner, ke koupání v drogerii DM.

Zdroj: https://www.dm­.cz/pfanner-pure-tea-napoj-bio-zeleny-caj-p90426032.html

zvonisek

Myslím si, že ne, nic jsem nenašla.