startreck

Proč život přináší úsměvné situace?

„Námořnictvo USA zbavilo velení kapitána letadlové lodi USS Theodore Roosevelt, na které je několik desítek nakažených koronavirem. Ten podle ministra námořnictva vyvolal paniku dopisem, ve kterém žádal o pomoc.“ iDnes.cz

Nejlepší odpověď
zjentek

Pokud je to pravda, tak na tom nevidím nic úsměvného, bo velení tím kapitánovi prakticky sdělilo, že má zarytě mlčet a mlžit a při případných potížích házet těla mrtvých námořníků rovnou do vody, ale HLAVNĚ budit dojem SÍLY a mít vše pod kontrolou, i kdyby nebylo! Zkrátka be happy… jde přece o námořnictvo USA a takové nemůže nějaký covid zastavit. (;

Další odpovědi
aliendrone

Pche – a co ti na tom přijde zvláštní? Podívej jak to chodí u nás, někdo poukáže na průšvih (odhalí ho) a PRVNÍ starostí „zodpovědných činitelů“ není jeho řešení, nýbrž pátrání po tom, KDO to prozradil. ;) :D :D

Já jen čekám, kdy se naší potentáti inspirují tímhle > https://www.li­dovky.cz/svet/vla­da-musi-ve-francii-krotit-cetniky-rozdali-jiz-statisice-pokut-a-kontrolovali-i-policisty.A200402_170­531_ln_zahrani­ci_mha?zdroj=vy­bava_recombee , jediné vysvětlení PROČ to ještě není u nás (TAKOVÁ PŘÍLEŽITOST jak odrbat občany „v jejich zájmu“!!!) jsou volby „za rohem“. Uvidíme po vlobách. ;) :D :D