dust8

Proč zítra zas nemám volno?

Nejlepší odpověď
zjentek

Protože jsi jen malinkatým kolečkem systému. Podívej na mravenečky, včelky, kovídek a zaraduj se, jak pilně se všichni činí…

Další odpovědi
Filip84

Jak si kdo ustele, tak si lehne.

Chceš volno? Udělej si volno: jdi marodit, požádej o dovolenou, prostě nedojdi do práce. Každá z těch možností je, v zásadě, pouze a jen ve Tvé disposici, máš tu možnost, máš tu svobodu jí vykonat.

Ale pak si nestěžuj, že máš málo peněz skrze nemocenskou / náhradu mzdy, že Tě s pondělní dovolenou poslali, v neděli večer, slušně nebo neslušně víš kam, no a nebo, že je z Tebe vágus, co nemá na fusekle.

Ale, v každém případě: rozhodnutí, a jeho případné následky, jsou jen a pouze na Tobě.

Tak se neptej tady, ptej se sebe.

Schluker

Asi neco delas spatne, ja volno mam 🤷🏻‍♂️ Jesti chces volno, tak si ho udelej.

elkon

Ptáš se na špatném místě.

Rocker

Já volno mám,ještě 2 týdny.

led

Pokiaľ chcete voľno v čase, keď nie je štátom nariadené ako voľný deň, alebo v čase, keď vám voľný deň neprislúcha kvôli práci máte niekoľko možností:

1 – Choďte do penzie.
Nemusíte chodiť do práce, hnevať sa so šéfmi a kolegami.
Voľno máte každý deň
Peniaze dostávate od štátu.
Problém je len s úplným ukončením tohto druhu života. Koniec je jednorázový a bez možnosti návratu, či inej pracovnej činnosti.

2 – nájdite si inú prácu
3 – staňte sa dobrovoľne nezamestnaným
4 – vyhrajte milióny

Kelt

A já jdu do práce až v pátek večer, ale měl jsem pár nočních. atd.