Avatar uživatele
nadja36

Proč za mnou nepřijede?

Zdravím, mám malý dotaz. píšu si na fb ze seznamky s jedním chlapíkem už 2 měsíce, rozumíme si, hezky se mi s ním píše ale on za mnou stále ještě nepřijel ( je to 30 km), ale slibuje to. Štve mě to, chtěla bych ho poznat osobně. Co si o tom myslíte? díky!

Zajímavá 0 před 1871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Myslím si o tom, že si od toho slibuješ víc než on a že se on pouze baví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jo, to bude nejspíš jen takový rozehrávač na všechny strany. Nejspíš má i některé rozdělané víc, tak až to třeba jinde nevyjde, tak s tebou bude chtít pokročit dál. Jestli ti to za to stojí, tak čekej dál. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Kam tolik spěcháte? Dva měsíce → to se teprve začínáte poznávat.

Možná jste ho zviklala. Možná že přijet chtěl,
ale protože moc „tlačíte na pilu“, mohl si to rozmyslet.

Chcete-li přesnější odpověď, dejte nám na něj kontakt.
Někdo se zeptá za Vás. (–:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mp2

Naďo.. :)

Chlap, který hledá na seznamce asi nebude automaticky nic extra ..... Z 90% jsou to lidi, kteří s navazovanim kontaktu maji problém… Hledají spíš podle fotek.. :)
Pokud je navíc pěknej, asi bude někde průser.. A je otazka času,než zjistiš, kde..

Píše každé, prostě je za monitorem a zkouší to na každou.. Na ulici by je ani neoslovil :)

Věř mi, že pokud by mél zájem, hned by te uhaněl…
Pokud o teve nejeví zajem automaticky, kašli na něj.
Když jsem se zabouchl já, otravoval jsem i přes odmitání… Až jsem nakonec zjistil, že slečna je ve skutečnosti strašná sv**ně… :)

Naďo.. Hledej dál, ty musíš dělat, že nemáš čas a sledovat, jak kvůli tobě někdo jinej přesouvá jiný plány jenom aby se s tebou viděl..
Ty ses mu už nabídla.. Problem je na jeho strane..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Emergency odpověď: Zřejmě o tebe nemá moc zájem.Když se ani neomluvil že k tomu nemá prostředky.Kašli na něj ten ti za to čekání nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na seznamce nic pořádného nehledej. Tam si tak akorát naběhneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Může to být a také nemusí, pedofil, slibotechna, poč. maniak, psychopat, buzna a podobné odrůdy, také vzdálenost 30 a i 300 km, možná časem požádá i o finanční výpomoc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nadja36

Děkuju všem za odpověďi. Jsem už několik let sama, tak se trápím. On určitě není hezký, spíš takový „strejda“, ale mě je moc sympatický, je mu 41 a mě 36. Já jsem naopak docela hezká a jemu nejde do hlavy, proč o něj mám zájem. Žena ho podváděla, je rozvedený a příliš času tráví v práci. Před pár dny jsem dopisování ukončila a on mě zase zviklal. Nadja

před 1871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek