nadja36

Proč za mnou nepřijede?

Zdravím, mám malý dotaz. píšu si na fb ze seznamky s jedním chlapíkem už 2 měsíce, rozumíme si, hezky se mi s ním píše ale on za mnou stále ještě nepřijel ( je to 30 km), ale slibuje to. Štve mě to, chtěla bych ho poznat osobně. Co si o tom myslíte? díky!

Nejlepší odpověď
nyjono

Myslím si o tom, že si od toho slibuješ víc než on a že se on pouze baví.

Další odpovědi
Alesh

Jo, to bude nejspíš jen takový rozehrávač na všechny strany. Nejspíš má i některé rozdělané víc, tak až to třeba jinde nevyjde, tak s tebou bude chtít pokročit dál. Jestli ti to za to stojí, tak čekej dál. 🙂

ivzez

Kam tolik spěcháte? Dva měsíce → to se teprve začínáte poznávat.

Možná jste ho zviklala. Možná že přijet chtěl,
ale protože moc „tlačíte na pilu“, mohl si to rozmyslet.

Chcete-li přesnější odpověď, dejte nám na něj kontakt.
Někdo se zeptá za Vás. (–:

Mp2

Naďo.. :)

Chlap, který hledá na seznamce asi nebude automaticky nic extra ..... Z 90% jsou to lidi, kteří s navazovanim kontaktu maji problém… Hledají spíš podle fotek.. :)
Pokud je navíc pěknej, asi bude někde průser.. A je otazka času,než zjistiš, kde..

Píše každé, prostě je za monitorem a zkouší to na každou.. Na ulici by je ani neoslovil :)

Věř mi, že pokud by mél zájem, hned by te uhaněl…
Pokud o teve nejeví zajem automaticky, kašli na něj.
Když jsem se zabouchl já, otravoval jsem i přes odmitání… Až jsem nakonec zjistil, že slečna je ve skutečnosti strašná sv**ně… :)

Naďo.. Hledej dál, ty musíš dělat, že nemáš čas a sledovat, jak kvůli tobě někdo jinej přesouvá jiný plány jenom aby se s tebou viděl..
Ty ses mu už nabídla.. Problem je na jeho strane..

jirka F

Emergency odpověď: Zřejmě o tebe nemá moc zájem.Když se ani neomluvil že k tomu nemá prostředky.Kašli na něj ten ti za to čekání nestojí.

elkon

Na seznamce nic pořádného nehledej. Tam si tak akorát naběhneš.

Kryšpín

Může to být a také nemusí, pedofil, slibotechna, poč. maniak, psychopat, buzna a podobné odrůdy, také vzdálenost 30 a i 300 km, možná časem požádá i o finanční výpomoc.

nadja36

Děkuju všem za odpověďi. Jsem už několik let sama, tak se trápím. On určitě není hezký, spíš takový „strejda“, ale mě je moc sympatický, je mu 41 a mě 36. Já jsem naopak docela hezká a jemu nejde do hlavy, proč o něj mám zájem. Žena ho podváděla, je rozvedený a příliš času tráví v práci. Před pár dny jsem dopisování ukončila a on mě zase zviklal. Nadja