Dzejkob

Proč za mě odbory stávkují?

Proč si myslí, že to co nyní dělají, je pro mě tím nejlepší?

Nejlepší odpověď
Drap

Jsou o tom přesvědčeni, stejně tak jako vláda která si myslí, že čím víc nám bude utahovat, tak tím to pro nás bude lepší.

Další odpovědi
led

Pretože ste „mlčiaca väčšina“.
Ak neprejavíte názor, idú podľa Vyššej kolektívnej zmluvy: Odbory zastupujú aj nečlenov…
Doplňuji:
Zaujímavý názor:
http://kamilgre­gor.blog.idnes­.cz/c/196302/Proc-odborari-selzou.html

mosoj

Tentokrát se nestávkuje za vyšší platy.
Stávkuje se proti kapitalistickým vymoženostem!! Jen si nemyslete pokud se něco povede rád se svezete. Nesmíte tolik poslouchat sdělovací prostředky.
A kdo jako se muže takto projevit. Jedině odbory proto jsou.

tom004

Protože je necháme,aby si to mysleli,a neustále s námi manipulovali.

arygnoc

Protože se neumíte rozkývat a stávkovat sám.