Meggie2

Proč WHO nechtěla prošetřovat původ nákazy Covid19 ?

Nejlepší odpověď
led

V čích službách WHO stojí,
čie záujmy presadzuje,
kým je platené,
s akými menami sa WHO spája?
Ak si zodpoviete tieto otázky, pochopíte.

Další odpovědi
Kryšpín

President D. Trump to vystihl a proto přestal dotovat.

Pepa25

Zavádějící dotaz. WHO to chtěl šetřit vždy, ale Čína argumentovala, že se mise WHO může uskutečnit až v době, kdy bude šíření viru v zemi pod kontrolou (+ samozřejmě se jim nelíbilo, že Trump začal protičínskou kartu zneužívat ve volebbní kampani). Nyní šetření nic nebrání.
Viz odkaz

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sveto­va-zdravotnicka-organizace-vysetrovani-koronavirus-cina-netopyri.A200710_163­542_zahranicni_jhr