Adamos00

Proč všichni hrajou takové kraviny?

Třeba agar.io, tolik lidí to hrálo/hraje, přitom je to taková kravína

Nejlepší odpověď
Quimby

A kdo tvrdí, že všechny hry musí být inteligentní? Když mám dlouhou chvíli, tak si zahraju i kravinu, aspoň nad tím nemusím přemýšlet, takže ideální na odreagování.

Další odpovědi
da ny

Kde žiješ, všichni? Znám spoustu lidí, kteří nehrají žádné hry…

  1. Já ani netuším o jaké údajné krawině se zmiňuješ…
  2. Ať si každý tráví volný čas jak chce, hraje , co chce, pokud tím neomezuje a neobtěžuje ostatní.

marci1

Pro mě to také není" můj šálek čaje", ale každý si prostě hraje, to co se mu líbí. .-))