Avatar uživatele
hapiky

Proč vědci hledají ve vesmíru inteligentní bytosti, když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi?

I když někdo namítne, že by se nějací našli, nemají tito žádnou možnost a možná ani chuť změnit věci k dobrému.

Zajímavá 0 před 1494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No možná je hledají PRÁVĚ PROTO. ;) :) A spekulovat o tom, co/zda takové bytosti mohou změnit k lepšímu či nikoliv je myslím předčasné. Zjisti si, jak to řešili Vogoni při stavbě transgalaktické dálnice. ; ) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marta077

Protože odjakživa nás zajímá neznámo, takže asi tak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Holka.cz

Víš, já si osobně myslím, že existují nějaké jiné chytré bytosti ve vesmíru, ale nejspíš v jiné části vesmíru daleko od nás. Třeba mají planetu podobnou naší…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Pravděpodobnost, že ve vesmíru, který je mnohem větší, než Změ je přimeřeně větší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jak jako? o;o;o;
…Vždyť jsem tady já a všiml jsem si, že je tady i aliendron!

Nojono, když voni vědci by nejraději objevili něco významného, protože jsou postiženi megalomanstvím víc než tento příspěvek, zatímco se ani neobtěžovali prozkoumat to zdánlivě bezvýznamné všude okolo sebe, takže PROTO. (;

Holka jestli někde mají podobně zdevastovanou planetu vlastní rukou, tak tam asi moc chytří nejsou a tomáš fuk, jak jsou daleko, sorry jako.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Divím sa, čo tu robíte a prečo sa na to pýtate, „když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi“
1 – Nie ste zo Zeme?
2 – Ne ste inteligentný človek pôvodom zo Zeme? (tomu by som sa veľmi divila)
Ktorá odpoveď vo vašom prípade platí? Čo sme my ostatní?
aliendrone , to je jasný mimozemský kyborg, prezlečený za človeka 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Pisálkové pouze vyrobili klišé o inteligentních bytostech, protože je jim věda na světelné roky vzdálená. Vědci ve skutečnosti hledají stopy života, organické látky, sbírají vzorky ap.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Otázkou je, co si představuješ pod pojmem inteligentní bytost a jakým způsobem by se měla projevovat a jaké výsledky činnosti by po ní měly zůstat. Egyptské pyramidy, Čínská zeď a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

led: Otázka je: Na co je nám inteligence, když většina z nás nemá možnost inteligentní věci prosadit(hloupý sedlák má alespoň velké brambory).
Vinen je ten, kdo mohl něco udělat a neudělal. Člověk se nikoho ani ničeho nebojí. Proto dělá, co se mu líbí a z čeho má peníze či prospěch. Tomu nedá fakt říci inteligentní bytosti.

před 1493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pri čítaní tejto vašej pripomienky, mám pocit, že sa pýtate niečo a odpoveď chcete na iné. To je znak inteligencie človeka?

1 – Vaša otázka, na ktorú som odpovedala, znie trochu inak:
„Proč vědci hledají ve vesmíru inteligentní bytosti, když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi?
I když někdo namítne, že by se nějací našli, nemají tito žádnou možnost a možná ani chuť změnit věci k dobrému.“

2 – Ak chcete miesto toho odpoveď na otázku:
„Na co je nám inteligence, když většina z nás nemá možnost inteligentní věci prosadit(hloupý sedlák má alespoň velké brambory).“ tak to vložte do rámčeku otázky.

před 1493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A proč se člověk ničeho ani nikoho nebojí? Inu protože máme rádi de-mo-kra-ci-ji! Některé „demomodely“ jsou už tak za hranou, že prakticky nelze nařídit NIKOMU NIC. A tak jedinou cestou je nechat se vyhladovět navzájem a čekat, kdo dříve přijde somrovat s otevřenou dlaní, abychom toho okamžitě zneužili v jeho neprospěch. Jednou přijde ten a pak zase onen.

před 1493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Len ten z ľudí sa nebojí, kto nepremýšľa, kto nepozná strach.

před 1493 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek