hapiky

Proč vědci hledají ve vesmíru inteligentní bytosti, když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi?

I když někdo namítne, že by se nějací našli, nemají tito žádnou možnost a možná ani chuť změnit věci k dobrému.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No možná je hledají PRÁVĚ PROTO. ;) :) A spekulovat o tom, co/zda takové bytosti mohou změnit k lepšímu či nikoliv je myslím předčasné. Zjisti si, jak to řešili Vogoni při stavbě transgalaktické dálnice. ; ) :D :D

Další odpovědi
Marta077

Protože odjakživa nás zajímá neznámo, takže asi tak

Holka.cz

Víš, já si osobně myslím, že existují nějaké jiné chytré bytosti ve vesmíru, ale nejspíš v jiné části vesmíru daleko od nás. Třeba mají planetu podobnou naší…

Edison

Pravděpodobnost, že ve vesmíru, který je mnohem větší, než Změ je přimeřeně větší.

zjentek

Jak jako? o;o;o;
…Vždyť jsem tady já a všiml jsem si, že je tady i aliendron!

Nojono, když voni vědci by nejraději objevili něco významného, protože jsou postiženi megalomanstvím víc než tento příspěvek, zatímco se ani neobtěžovali prozkoumat to zdánlivě bezvýznamné všude okolo sebe, takže PROTO. (;

Holka jestli někde mají podobně zdevastovanou planetu vlastní rukou, tak tam asi moc chytří nejsou a tomáš fuk, jak jsou daleko, sorry jako.

led

Divím sa, čo tu robíte a prečo sa na to pýtate, „když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi“
1 – Nie ste zo Zeme?
2 – Ne ste inteligentný človek pôvodom zo Zeme? (tomu by som sa veľmi divila)
Ktorá odpoveď vo vašom prípade platí? Čo sme my ostatní?
aliendrone , to je jasný mimozemský kyborg, prezlečený za človeka 🙂

Ametyst

Pisálkové pouze vyrobili klišé o inteligentních bytostech, protože je jim věda na světelné roky vzdálená. Vědci ve skutečnosti hledají stopy života, organické látky, sbírají vzorky ap.

Kelt

Otázkou je, co si představuješ pod pojmem inteligentní bytost a jakým způsobem by se měla projevovat a jaké výsledky činnosti by po ní měly zůstat. Egyptské pyramidy, Čínská zeď a podobně.

hapiky

led: Otázka je: Na co je nám inteligence, když většina z nás nemá možnost inteligentní věci prosadit(hloupý sedlák má alespoň velké brambory).
Vinen je ten, kdo mohl něco udělat a neudělal. Člověk se nikoho ani ničeho nebojí. Proto dělá, co se mu líbí a z čeho má peníze či prospěch. Tomu nedá fakt říci inteligentní bytosti.

led

Pri čítaní tejto vašej pripomienky, mám pocit, že sa pýtate niečo a odpoveď chcete na iné. To je znak inteligencie človeka?

1 – Vaša otázka, na ktorú som odpovedala, znie trochu inak:
„Proč vědci hledají ve vesmíru inteligentní bytosti, když se takové bytosti nenacházejí ani na Zemi?
I když někdo namítne, že by se nějací našli, nemají tito žádnou možnost a možná ani chuť změnit věci k dobrému.“

2 – Ak chcete miesto toho odpoveď na otázku:
„Na co je nám inteligence, když většina z nás nemá možnost inteligentní věci prosadit(hloupý sedlák má alespoň velké brambory).“ tak to vložte do rámčeku otázky.

zjentek

A proč se člověk ničeho ani nikoho nebojí? Inu protože máme rádi de-mo-kra-ci-ji! Některé „demomodely“ jsou už tak za hranou, že prakticky nelze nařídit NIKOMU NIC. A tak jedinou cestou je nechat se vyhladovět navzájem a čekat, kdo dříve přijde somrovat s otevřenou dlaní, abychom toho okamžitě zneužili v jeho neprospěch. Jednou přijde ten a pak zase onen.

led

Len ten z ľudí sa nebojí, kto nepremýšľa, kto nepozná strach.