Proč v Rusku záhadně umírají mocní a bohatí lidé a policie mlčí?

Po pádu z okna ve třetím patře zemřel zastupitel ze sibiřského města Tobolsk za vládní stranu Jednotné Rusko. Tělo šestačtyřiceti­letého Vladimira Jegorova se našlo 27. prosince před jeho domem. Podezřelých úmrtí po pádu z okna se v Rusku v poslední době událo veliké množství.

Nad ránem 10. března 1948 byl Jan Masaryk nalezen mrtev pod oknem koupelny svého bytu v Černínském paláci. Jeho smrt je dodnes záhadou. Existují celkem tři hypotézy: podle jedné šlo o vraždu (Masaryk byl z okna vyhozen), podle druhé o sebevraždu (Masaryk z okna sám vyskočil) a podle třetí verze o nehodu, když se Masaryk pokoušel po římse utéci ze svého bytu a z této římsy spadl.

Nejlepší odpověď
jirka F

Jiná odpověď

Stačí se zeptat raději Zelenského Putin není tak zcela při smyslech.Nejsi ty náhodou Kouba?

Další odpovědi
aliendrone

Jiná odpověď

Mě z Ruska primárně zajímá jen jedno informační téma a tím je výstavba produktovodů do Číny. MOC NERAD bych se dožil jejich plného zprovoznění. Což ještě nedávno vypadalo jako scifi (že se toho dožiji), jenže dnes… 😕

Jediné vysvětlení které mám je, že jim ve výstavbě pomáhají samotní čínští soudruzi (je to i v jejich zájmu), protože nikdo jiný na světě tak makat neumí ani ve snu. A až bude Rusko NEZÁVISLÉ na odběratelích ze západní Evropy, tak jen trouba by věřil, že „dobrotivý Putin“ nám milostivě nechá otevřené kohoutky.

V porovnání s tím je nějaké prolétnutí se zavřeným oknem úplné NIC. Venkoncem je to již tradicí v zemích bývalého SSSR (od jeho rozpadu). Bylo to za Jelcina, dnes je to jak v Rusku, tak na Ukrajině. Zelenský se s tím ale tak nemaže (nač nějaké štráchy s komedií), tam přijde k nepohodlným „zrádcům“ komando jeho zabijáků a odbouchnou ho rovnou doma (proč ničit okna, že). Případně nepohodlnou manželku etc., však víme. 😕

Nedělejme si iluze o tom, že režimy v nástupnických státech SSSR jsou nějací lidumilové, pragmatismus vítězí. Je tam ale komplikovanější situace ohledně konfliktu mezi bývalou bolševickou věrchuškou (jejími současnými pohrobky) a čistou mafií (nedošlo tam ke klidnému prolnutí organizovaného zločinu s politickou mocí jako u nás).

Pokud tě zajímají podrobnosti „jak to u nás bylo“, doporučuji přečíst třebas Macháčka (Nepohodlný policajt) – dnes již bývalý fízl, spoluzakladatel UOOZ, který je MOC rád, že je rád (ne v base či na krchově). Ono ti to otevře oči a dá smysl MNOHA „podivným a nevysvětlitelným“ záhadám na havloidní politické scéně (divadýlku). 😉 😁 😁

zjentek

Jiná odpověď

Je nutné za pomoci tamních činných orgánů vše řádně prošetřit. Ovšem upozorňuji, že jen stěží se dozvíš jinou odpověď, než sám nadhazuješ, tedy možnost vraždy, sebevraždy, či nehody a že šlo o jeden z těchto skutků. Prakticky k jinému výsledku máš nulovou šanci, jsi přeci jen řadový občan a jako takový máš na světě k dispozici pouze realitu pro řadové občany. A to i kdybys nakrásně viděl za/pod napsaná písmenka. Jinak podezřelé je vše, co dosud není řádně vyšetřené a to do doby, než je vydáno prohlášení pro řadové občany/voliče/ho­věz/ovečky, prostě ty poslušné, ty hodné (dosaď si sám). Děkuju.

elkon

Jiná odpověď

Zeptej se Putina.

Pepa25

V Rusku je tvrdá totalita a kdo ji nepodporuje ten vypadne z okna nebo skončí ve vězení.

Ametyst

Elkone, radši přímo Zelenského. Ten tlumočí světu o Rusku. Ví, co Putin chce, co udělá, umí věštit i budoucnost.:-)

elkon

Ametyst – Asi jo, já jej nesleduji, tak mě to nenapadlo.