Adamos00

Proc jsou v hospodach sacky s cukrem, ale se soli nikoliv?

Náhodou mam znamého který zkusil jidla opacne
Kafe si osolil
A chleba s máslem ocukroval a prý to nebylo tak spatne.
Treba ja si nekdy posolim jahodu ze zahrady neni to vubec spatne, docela mi to chutna ^_^

Nejlepší odpověď
Baru.kon

Sul nad zlato je to stejne jako kdyby tam lezely sacky se zlatem

Zajdi k Vietnamcům na nudle, tam si můžeš nabrat sůl v sáčkách a přinýst si jí do hospody :)
Ve většině hospodách bývá totiž slánka ne? A jestli ne, tak tam asi nevaří – kafe si osolí fakt málo kdo. A jestli tam vaří a ta sůl tam není, tak netuším, jaké hospody navštěvuješ.
Mimochodem, co to je za anketu? Stejně jsem jí dala uplně obráceně :D

Další odpovědi
marci1

Jine

Nápoje se sladí a jídlo je již osolené. Pokud chce někdo jídlo přisolit, bývají na stole slánky, nebo o slánku může požádat. 🙂

Monzenk

Jine

Máš solničku? Třeba v Globusu to tak dělají.

zjentek

Sul nad zlato je to stejne jako kdyby tam lezely sacky se zlatem

Kdyby bylo soli v sáčku tolik, kolik je tam cukru, tak by jí k jednorázovému použití bylo nejspíš příliš. Leda by do hospody přišel bravek, který průměrně solí a dal si porci rovnou z koryta!

Lgee

Sul nad zlato je to stejne jako kdyby tam lezely sacky se zlatem