Vinpe

Proč v ČR jezdí autobusy na biometan jen v jednom městě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hlavním iniciátorem brněnského pilotního projektu, v němž se poprvé palivo testovalo, byl Petr Novotný z Institutu Cirkulární Ekonomiky, který sídlí v Brně. Jde v podstatě o zkušební provoz, který snad bude testován i v Praze.
https://www.3pol­.cz/cz/rubriky/ob­novitelne-zdroje/2411-biometan-z-odpadnich-kalu-pohani-autobusy

Další odpovědi
Dochy

Asi pro to, že jen v Brně je to napadlo a měli koule na to to dotáhnout?

aliendrone

Jo? Já viděl autobusy na CNG i v Práglu. jen nwm jestli byl „bio“. ;) :)