Suy566

Proč tu 8 hodin nebyly žádné otázky?

Odpovědi
Drap

Pouze proto, že během té doby nikdo žádnou nepoložil.

mosoj

Potrestat.

Super guy

Protože třeba lidé spaly.

Čecho_slovák

Protože jsi žádnou v tom čase nepoložil.

Disraeli

Většina v tu dobu spí (nebo dělají jiné věci :D). A i když třeba né všichni, tak je zbytečné tu v takový čas pokládat dotazy, protože moc odpovědí by se tu člověk asi nedočkal. Zřejmě i ty noční sovy očekávají, že nedostanou v takovou dobu odpověď.
To je jeden důvod. Další, že asi je to i tak nejnevhodnější doba zde trávit čas. Jako lidi tu snad nejsou 24 h denně (doufám). Takže plno z nich (nás) přes den párkrát zkouzkou stránku, nové otázky a podobně až třeba do večera a pak si dají voraz. Být tu vylepený i přes noc až do rána taky není moc… jak to říct… produktivní, smysluplné,.. a neřekl bych, že je to rarita. Domnívám se, že je to víceméně takhle každý den. Od jedné/dvou hodin raní do cca osmi hodin dopoledne tu otázky nebývají.

Smack

Spal sem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.