Katusa

Proč tolik lidí tvdí, že neumí malovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč asi ? Myslíš že to umí , ale jen to před tebou skrývají ??

Další odpovědi
eLx

A proč tolik lidí tvrdí, že neumí tancovat? A zpívat? A hrát tenis?

Co je to za otázku?

Ella

Nejspíš proto, že to neumí?

Deli

V zemi, kde jsou mrňata odkojena Ladovými obrázky je to nejspíš proto, že si lidé myslí, že jejich obrázky jsou příliš dětské a neumělé. Proto tvrdí, že neumí malovat.

Také neříkám, že malovat umím. Velmi mne to ale baví, takže sem tam využiju večer, kdy jsem doma sama nebo děti už spí, a vytáhnu bednu s temperami, vodovkami, pastelkami… a maluju a maluju a nakonec se mi to i líbí, i když si myslím, že desetileté dítě to možná namaluje líp. 🙂