Proč toho oligofrenika Gulaga admin natrvalo nazablokuje?

Prostě to nechápu.

Nejlepší odpověď
Mirdas

Je mne to také velice divné.
Když jsem zde s nadsázkou nadhodil poznámku v tom smyslu že je to proto, neboť gulag je admin, nestačil jsem to pomalu ani dopsat a má odpověď byla okamžitě vymazána, zatímco tyto spamy si zde uchovávají na památku.

Co k tomu dál dodat.

Další odpovědi
led

Nestačí blokovať IP, ktoré ak nie je pevne nastavené, je premenlivé, ale treba blokovať MAC zariadenia.
Ale šikovný mág – škodca aj tomu zabráni, ak sa pripája cez router a v prípade zablokovania MAC routeru, ho jednoducho zmení.
Za jediný spôsob zabránenia nezmyselného príspevku otázky/odpovede typu:
gulag, Durango, Žaneta Siv,
vidím zablokovanie príspevku v prípade nezmyselného zhluku znakov – „šifry“ (ktoré nie sú v slovníku)

anonym

Taky to nechápu…
Zřejmě admin chrápe a majitel(é) chtějí web ´vylidnit´…
:-O
___
Drape – úplně by stačilo

  • technicky – blokování MAC (těžko může střídat zařízení tak snadno, jako IP)
  • organizačně – omezit počet položených dotazů (třeba na 10 / den)

___
Skoro si začínám myslet, že jde o nějaký marketingový tah, jak snížit cenu webu (že by to majitelé chtěli prodat??).

Awe

ještě chvilku to takhle bude pokračovat, tak nemá cenu tady vůbec chodit

vertigo

Každé království má své šašky. Jen si nejsem jistý, zda je to v tomto případě úplně dobře.

Drap

Při novém přihlášení z jiné adresy nemůže poznat že se debil opět vrací.

MAC adresa nejde blokovat. Jak krásné by to bylo, ale bohužel nejde.

led

mowla, „organizačně – omezit počet položených dotazů (třeba na 10 / den)“
a podľa akého kľúča admin určí právo položiť otázku aj viackrát denne, hlavne, ak škodca má viac profilov?

anonym

4154 – proč se domníváš, že MAC nelze blokovat??