Lgee

Proč to „nechci“?

Je normální chtít holku a nechtit s ni sex pouze něco méně (líbání ATP)? :D

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mc Merkurion

jsi normální

… tak, je to normální, pokud je člověk mladý a ještě nemůže a nebo starý a už nemůže …

marci1

jsi normální

Až to přijde, tak to přijde. Není kam spěchat. Možná si nenašel ještě tu „pravou“. 🙂

aliendrone

nejsi normální

Nejsi normální, protože i když tu strašíš nějaký ten pátek, tak POŘÁD neumíš udělat anketu. ;) :D :D

Jinak – nedá se odpovědět, pokud nebudeš podroben bližšímiu zkoumání (vyšetření). Jediné, co ti bez dalšího povím je, že to MŮŽE být normální, ale NEMUSÍ. :) ;)

elkon

nejsi normální

agentpv

jsi normální

Záleží ale na věku a vyspělosti. Mně ještě ve 12 byl sex odporný – kamarád měl časopisy a já si říkal že to nebudu nikdy dělat, o rok později přišly první polibky s holkama a postupně jsem chtěl a zloušel víc a víc…

Kelt

jsi normální

Jsi normální, tady vidíš, do čeho nebo na co strkáš hubu. Až přijde čas – podle vztahu, zájmu, tak se najdou další orgány. Nebo si myslíš, že je normální domluvit si v 8 ráno rande v 17 hodin se vidět a ve 20 hodin prožívat třetí orgasmus?

Rokio

Mc Merkurion: A ty jsi ten mladý, nebo ten starý?

ivzez

To ti přijde vtipné?