Complex

Proč Terminátor neulomil T1000, když byl zmražený tekutým dusíkem, a nedal ho někam pryč od blížící se lávy ze slévárny?

Jako, že by jej vyrtrhnul zmraženého a nepřesunul někam, kde by zůstal trvale zamrznutý?

Obrázek típnut z filmu.

Odpovědi
Kepler

Protože by roztál zpět do skupenství kapalného kovu i bez toho, jen by mu to trvalo o něco dýl. Zase by se složil dohromady, xindl jeden!

aliendrone

Protože terminátor model T-800 je zastaralý šrot! (Jen LEhkomyslná Divoženka si myslí, že z něj jde strach! ;) :D)

Třeba model T-X https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LRkqcPXNL3E je mnohem chytřejší, čapla by zmraženou tisícovku a rovnou hodila do taveniny, kde nakonec T-1000 skončil! Jenže T-800 nemá tak promakané myšlení (v tom ho hladce překonávají i úplné trosky z okolí Káji Maříka, např. továrišč Mirek Dušínovič Kepler), tudíž si ho osmistovka dost přiblble rozstřelí „hasa la vista“ na bambilion kousků a kdo to má pak sbírat… ;) :D :D