orwell

Protože se to prostě nehodí do „krámu“. Ale až zase prezident promluví o novičoku či něčem jiném, budeme nepochybně „informováni“ nejméně týden v kuse. O nezávislosti médií (zejména těch veřejnoprávních) si můžeme nechat tak leda zdát…

Další odpovědi
Drap

Měli by? Určitě za to stejně může Putin.

dr.luha

Aby se lidi zbytečně neplašili běžnou a nudnou každodenní situací v západní Evropě.

Kajoch

Se ještě divíš?

mzm

Podle https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/MailOnline není Mail Online úplně super zdroj. A že to Parlamentní listy taky rozhodně nejsou o tom jsem přesvědčený. Už jen titulek není rasisticky neutrální.
Nějaký jiný, věrohodnější zdroj? Nebo zase používají záběry hooligans ničící auta a vydávají aktéry za přistěhovalce, aby vyvolali další strach?