mosoj

Proč tady budou američtí vojáci ?

Doplňuji:
Negramoti nemusí odpovídat.

Nejlepší odpověď
dudu

Nyní jsme členy NATO, Když jsme byli součástí Varšavské smlouvy, nekonala se snad na našem území její cvičení. Já si jich pamatuji dokonce několik.

Další odpovědi
anonym

Aby nás zatáhli do mezinárodního konfliktu. Pokud vláda nerozhodne v referendu, půjdeme do kopru.

Nerevarin

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/363416-cesko-se-aktivne-zapoji-do-americkych-cviceni-pocita-stropnicky.html

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/363394-sobotka-spolecna-cviceni-v-ramci-nato-jsou-v-nasem-zajmu.html

Za sovětů se nadávalo na rusáky, dnes se nadává na amíky. Levicově orientovaným lidem, antiamerikanistům a prorusky naladěným obyvatelům při čtení těchto zpráv pravděpodobně hrozí zástava sdrce. Ale přirovnávat to k okupaci, to už je opravdu demagogie. Kéž by nemuselo být žádné cvičení a kéž by tu nemusel být žádný cizí voják, ale jsme v NATO a já raději budu patřit přeci jen do té západní vyspělejší sféry. Byť nic není černobílé.

gecco

Kde budou??
A kdy??
🙂
Taky ´dočasně´? – na jeden furt???

anonym

Kdy nebo co,máte nějaký konkrétní odkaz?
Doplňuji:
To je fakt.

KK1

Taky neodpovídám. Stačí, že debil se ptá.

anonym

Kde budou ?Zadej dotaz jako gramotnej!!!!

lota

Tak to by mě taky zajímalo. Chápu souvislosti politické, ale z hlediska osobního, z pohledu lidskosti to nechápu.

Pepa25

Už jsem odpověděl tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-uvitate-pokud-k-tomu-dojde-americke-vojaky Je zajímavé, co jedna vytržená zpráva udělá a s kým …

anonym

…jsem také chyběl na hodině Pepi 25.o.k.

anonym

Nerevarin -Děkuji za odkaz i Mosojovi,který jistě narážel na mé digrafické úlety,zajímavé?!

anonym

„disgrafické“

anonym

Kdo je negramot?To má být jako ten co se nedívá na televizi a co,no dobré no…a co,když nemám ani řidičák?Mám nárok na oběd.

gagaga

Cenku, na obed jiste narok mate.. (pokud si na nej ovsem sam vydelate..)
doufam, ze tomu tak je ..

  • iv-

anonym

Nemějte péči,ale ruce a nohy mám ještě zdravé to jo.

gagaga

tak to jsme na tom asi oba stejne :)