Lgee

Proč svoji měnu neudělal Google?

Facebooku moc nedůvěřuji, samé úniky informací, Google je sice také velký bratr, ale aspoň to nemá jeden skandál za druhým. Proč svoji měnu neudělal Google, když Facebook už libru ano?

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by měl? Je pro to nějaký rozumný důvod?

Další odpovědi
elkon

Je to nesmysl, Google není stát a kryptoměn je dost.

Gonfaloniér

Určitě svůj důvod mají. Možná to neshledali přínosným. Nevidí v tom smysl/budoucnos­t/zisk. Možná se jim do toho nechce. Nechtějí do toho vrážet svůj čas, peníze, starosti, vytvářet další oddělení. Mají dost jiných příjmů a jiných činností.
Ptáš se na špatném místě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.