hapiky

Proč si lidé kolem presidenta dělají srandu s občanů, potažmo občany opovrhují?

Opovrhuje tím, že místo nějaké kloudné odpovědi předčítá žalmy. Jak dlouho se léčí únava či dehydrace? Mluvčáček z hradu se za něj sice modlí, ale to dělají v zoufalství i jiní patolízalové.
Že by president čekal na vhodného dárce orgánů?

Nejlepší odpověď
zjentek

Protože mohou. Necítí nebezpečí, to je celý. );
(To ovšem vypovídá za národ, ne za nějakýho mluvčáčka či bezprověrku.)

Další odpovědi
Kepler

Prezident a jeho okolí mají dobrou náladu, protože budou brzy recyklováni.

paul1

Mají nás, jak se říká na háku.

Ametyst

Typické pohrdání občany předvádějí piráti: po volebním výprasku chtějí uloupit ministerstva.