Proč si brát do obchodu brýle!

Včera,při nákupu mě zaujala,velkými písmeny psaná,cena kartonu mého oblíbeného piva.Koupil jsem jeden karton,ještě ten den vylemtal 3 piva a až dnes,to už jsem měl brýle na nose,když jsem vypil další dvě,jsem si přečetl na láhvi „nealkoholické pivo“ !Mně to pivo včera bylo nějaké divné,i po těch třech pivech mi to nekecalo,ale měli jste vidět ten radostný úsměv mé manželky,když jsem na to přišel.Ale to neva,aspoň můžu jet za vnoučkem

Nejlepší odpověď
arygnoc

hahahahaaha

ja si beru bryle i do postele.

Další odpovědi
dědapetr

Teď už je ti jasné proč si brát brýle do obchodu,já bez nich ani krok.

Jikra

No právě proto že na samotných produktech jsou popisky tak mrňavý že bych jim za to nejradši …A když už je člověk v doběhu a blbě vidí,slyší a třesou se mu pazoury tak je to tragédie.