Kazatel

Proč si Angry Birds nechali zničit ostrov a ukrást to nejcennější zelenými prasaty, která přijali v dobrém?

Plyne z toho pro děti i dospělé nějaké ponaučení?

Proč si Angry Birds nechali invazivními zelenými prasaty, která přijali v dobrém, zničit ostrov a ukrást to nejcennější?

Odpovědi
Edison

Protože to tak autor napsal. A co z toho plyne nebo má plynout? A mělo by? V dnešním konzumním světě netřeba, aby dílo mělo nějaký smysl nebo hlavu a patu.

aliendrone

Jo, to je otázka. Uvaž ale, že kdyby ne, tak bychom přišli o spoustu zábavy při trestání drzých prasat. ;) :D

Vojta24

Protože dávno před filmem šlo původně jen o hru ve které bylo úkolem bořit prasečí pevnosti. Bylo nutné vymyslet cokoliv stručného co bude dostatečnou motivací pro hráče ty prasečí pevnosti bořit. Nijak komplikovaný scénář to není pravda a ani ve filmu se o moc nezlepšil …