Faktradic

Proč sem někdo vkládá otázky, které najdou v nejmenovaných vyhledávačích do pěti vteřin?

Odpovědi
anonym

Proto!!!

panenka

Například třeba proto,protože sem přišlo mnoho nováčku a neví že tento vyhledávač tu je ve kterém by si to mohli najít.

led

pre niektorých je ľahšie opýtať sa, než pohnúť rozumom a pohľadať vo vyhľadávači.
Ps.
a hneď má bodíky. Fuj…

hanny 2

Aby ses měl/a čemu divit!

dědapetr

KOLIK UŽ JSI ZODPOVĚDĚL OTÁZEK,KDYŽ JE DOKÁŽEŠ TAK RYCHLE VYHLEDAT,MŮŽEŠ ODPOVÍDAT NA TO MNOŽSTVÍ NEZODPOVĚZENÝCH.JAK TO VYPADÁ TA SE NEDÁ NALÉZT ODPOVĚĎ NA VŠE.