kurec

Proč se zadní čast šourku napojuje na konečník když konečník nemá s rozmnožováním nic společného?

Odpovědi
Drap

Tvoje přání je aby se ti napojoval u očí?

Pepa25

Hráz (lat. perineum) se jmenuje tato oblast mezi řitním otvorem a šourkem a nemá s rozmnožováním nic společného, protože šourek (resp, to co je v něm) potřebuje už jen to, co je uvnitř (prostata atd. – pokud potřebuete doplnit antomii viz obrázek https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0ourek#/me­dia/Soubor:Ma­le_anatomy_num­bers_1.png )

cappuccino

Kdyby tam ta hraz nebyla, visel by sourek ke kolenum a vadil by pri chuzi:) Ledaze by se pak privazoval ke stehnum:)
Myslim, ze priroda si umi poradit dokonale!!

paul1

Je ta tak dané přírodou, mají to snad všichni savci. Zajímavé bylo sdělení zpěvačky Ilony Csákové která byla v relaci „Šou Jana Krause“. Mají doma prasnici, která nemá konečník. Jak kadí, to tam vysvětleno nebylo.:-)

paul1

pro kurec:
Blízkost těchto částí těla má praktickou výhodu při vylučování. Jak by asi měla vypadat mísa na WC, kdyby byl konečník např. v podpaždí? 🙂