Proč se vůbec nedělají protesty proti rozdělování rodin na hranicích států Evropy?

Nejde mi do hlavy, že v Evropě se vůbec nekonají žadné protesty za rozdělování rodin na hranicích států Evropy jako teď v Americe https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/statisice-lidi-v-usa-vysly-do-ulic-na-protest-rozdelovani-rodin-imigrantu-na-hranicich-s-mexikem-50597?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp , ale zato protestů za rozdělování imigrantů z Afriky a Arábie po Evropě (EU) jsou skoro neustále, že se tomu ani divit nejde. Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Skotchko,
existuje snad podle Vás nějaký rozumný důvod protestovat
proti něčemu, co se neděje? (V Evropě se rodiny nedělí.)

Nebylo by načase začít používat to, co máte v hlavě?

Další odpovědi
autacek

Mícháš hrušky s jablkama.

Kryšpín

Obrátit se na př. na toho pána co kandidoval na Ministra zahraničí, ten poradí, nebo ti co hlasují dle p. Macha na sankce proti Česku. Pánové Tělička, Ježek, Zdechovský, Svoboda, Štětina, Niedemayer, Polčák, Poc, Poche a dámy Charanzová, Plabajová, Šojdrová a.p.