Avatar uživatele
Ane

Proč se v dnešní době tolik holek vystavuje na netu?

Připadá to jenom mě, nebo se spoustu holek vystavuje polonahejch na netu? Proč mají potřebu sdílet s celým světem svoje ko*y? Takový špíny, není vám z nich na blití? Pánům asi ne, ale sakra..jak může bejt někdo tak levná špína?:D to nepochopím..prosím o váš názor

Zajímavá 0 před 2280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pretože výklady na prízemí sú už plné iného tovaru.
Výhoda pre návštevníkov netu je v tom, že keď nechcú, nemusia tieto stránky klikať a pozerať, na rozdiel od výkladov na uliciach.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a na co bych pak potom asi čuměl? … dycinky se vystavovaly, dříve v obrazech a sochách, holt dneska se lze zviditelnit i jinak … zaplať pánbu za to …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Asi sama nemáš co vystavovat, ke škodě a smutku mužů. Ale někdy je fakt lepší své inzeráty schovávat jen pro toho jediného a podvedení muži se pak nestačí divit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Protože dnes mají tu možnost. Protože si myslí jak nejsou úžasné, krásné, protože, protože, protože…jsou hloupé. Můj názor. Jednou se jim to třeba vymstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Názor? No, i něžnému pohlaví byla umožněna svoboda projevu.

Ivzez, tak nikoho nehaňte.

Však ony hovada už vám ukáží, čeho jsou schopný za situace, kdy slušní lidé „nedělají nic“.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Chtějí být obdivované a populární.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Mají zájem vyniknout získat kšefty na př. ve Švýcarsku / provozovat řemeslo bez výučního listu / a.p. jako hezká, moudrá, chytrá, pyšná na své tělo Terka a později možná zakotvit v Pakistánu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Někomu se příčí vystavování podle něj nevhodných fotek,
mně se příčí hanění lidí z jakýchkoliv příčin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek