Ane

Proč se v dnešní době tolik holek vystavuje na netu?

Připadá to jenom mě, nebo se spoustu holek vystavuje polonahejch na netu? Proč mají potřebu sdílet s celým světem svoje ko*y? Takový špíny, není vám z nich na blití? Pánům asi ne, ale sakra..jak může bejt někdo tak levná špína?:D to nepochopím..prosím o váš názor

Nejlepší odpověď
led

Pretože výklady na prízemí sú už plné iného tovaru.
Výhoda pre návštevníkov netu je v tom, že keď nechcú, nemusia tieto stránky klikať a pozerať, na rozdiel od výkladov na uliciach.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a na co bych pak potom asi čuměl? … dycinky se vystavovaly, dříve v obrazech a sochách, holt dneska se lze zviditelnit i jinak … zaplať pánbu za to …

Kepler

Asi sama nemáš co vystavovat, ke škodě a smutku mužů. Ale někdy je fakt lepší své inzeráty schovávat jen pro toho jediného a podvedení muži se pak nestačí divit.

iceT

Protože dnes mají tu možnost. Protože si myslí jak nejsou úžasné, krásné, protože, protože, protože…jsou hloupé. Můj názor. Jednou se jim to třeba vymstí.

zjentek

Názor? No, i něžnému pohlaví byla umožněna svoboda projevu.

Ivzez, tak nikoho nehaňte.

Však ony hovada už vám ukáží, čeho jsou schopný za situace, kdy slušní lidé „nedělají nic“.

Arne1

Chtějí být obdivované a populární.

Kryšpín

Mají zájem vyniknout získat kšefty na př. ve Švýcarsku / provozovat řemeslo bez výučního listu / a.p. jako hezká, moudrá, chytrá, pyšná na své tělo Terka a později možná zakotvit v Pakistánu.

ivzez

Někomu se příčí vystavování podle něj nevhodných fotek,
mně se příčí hanění lidí z jakýchkoliv příčin.