Pracuji ve Skotsku,zazila jsem to i v Irsku a v USA,pri setkani se100kg lidmi a vice jsem mela dojem,ze maji za sebou zdatnou40citku,pritom tak strasne chteji byt slavne celebrity?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5923 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
To je jednoduché. V dnešní době, a právě ve Vámi zmiňovaných zemích především (i kdyžnikoliv výhradně) stále vede rychlé občarstvení typu McDonald, Burger King a jim podobné. Tito lidé jsou od malička rodič vedeni k tomu, aby si oblíbili právě výše zmíněnné restaurace. Pak přijdou do školy, začnou se o sebe „starat“ postupně sami a rychlovky jsou levné, rychlé a chuťově zajímavé. Vždyť jste to musela vidět, jak vypadá jídelníček takového průměrného Američana – ráno si dá kornfleky narychlo, k obědu hanbáč a hranolky plus umělou zmrzlinu jako dezert a večer pizzu. Tyhle potraviny obsahují spoustu dochucovadel, jsou pěkně načančané a tudíž lákavé, navíc jsou zdrojem prázdných kalorií, navíc to všechno zapijí Coca-colou, která jim pročistí trávicí soustavu. Sníte jeden hamburger a máte chuť na další, navíc za pár minut zase hlad. Pokud ho zaženete opět něčím z této kategorie, spustíte takový hladovo-hamburgrový kolotoč. No a tělo si z toho pochopitelně vezme to, co tam je, takže „kyne a kyne“. O pohybu se u nich moc hovořit nedá, takže kalorie není kde spálit…
| 0 Nominace Nahlásit |
A proto nemiluji ty rychlovky,mila bizonko-je to ten pravy start k obezite,jak pise Nuk nuk.
| 0 Nominace Nahlásit |
Až na vyjímky kdy se jedná o zdravotní příčinu, je to jenom
o energetickém příjmu a výdeji.
Jeednoduše, jím kaloricky víc než vydám – tloustnu. A je to jedno
jestli je to Mac nebo domácí strava.
Ostaní je jenom výmluva, tak jako si alkoholik zdůvodní, proč se musí
napít.
Jak jednoduché a jak těžké to dodržet !!
Doplňuji:
Ale ano je to takto jednoduché.
Upravil/a: mosoj
| 0 Nominace Nahlásit |
Muj synovec me rekl,ze uz vi,proc maji americane tak velka auta.No aby se do
nich vlezli.
Byl ve statech na letni brigade.
| 0 Nominace Nahlásit |
Hamburgery jsou podle nějakého výzkumu návykové jako heroin. Ale jen v nich to nebude. Prostě většina lidí v americe jsou hloupý a neumí se stravovat.
Zdroj: infant.blog.cz
|
0
před 5922 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1483 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |