Lukas27

Proč se u nás tolik zvedá počet vojáků?

Bojíme se snad něčeho (někoho)? Proč se investuje najednou tolik peněz do armády?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nezvedá. Investujeme málo a počet stoupá velmi pomalu. AČR má asi 26 000 příslušníků, byly doby kdy jsme měli 300 000 vojáků.

Další odpovědi
elkon

Protože je to v rámci NATO nutné. Štěstí přeje připraveným.

Ametyst

Je zajímavé, jak se politici nesvěřují lidem, za co utrácejí jejich miliony.

Postmaster

Vše jsou příčiny a jejich následky, čím větší daně tím více vojáků

tvaruzekcz

Buď v klidu. Až na nás někdo zaútočí, tak bude za pár minut po boji. Mimochodem nadávat českým vojákům do žoldáků je prý podle rozhodnutí soudu z roku 2014 přestupek

ivo xxx

co má naše vojsko chránit když už tu skoro není nic naše, a vůbec stačilo by na pár dnů vypnout elektřinu…