Ušel ventil

Proč se tady nesmí psát o migrantech ?

Donald může , je to na Novinkách , tady to vede sluníčkář ?
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/472358-migranti-nejsou-lide-ale-zvirata-prohlasil-trump-na-adresu-pristehovalcu.html

Nejlepší odpověď
Drap

Je tady celá řada otázek o migrantech. Zadej do vyhledávače " migranti" a uvidíš. A to, že občas tady zmizí otázka ři odpověď, která nemůže snad ani nikomu vadit, tady neni nic neobvyklého. Mě se to stává několikrát za den.

Další odpovědi
zjentek

Počkat, Donald je slúníčkář?

aliendrone

Protože máme DEMOKRACII, takže můžeš psát jen to, co ti dovolí. :) Což mi připomíná jeden úplně jiný režim… ;) :D :D