Avatar uživatele
Gami.Pet

proč se spouští krev z mosu ??

právě ted se mi spustila nwm proč, jak ji zastavit ? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, johana 56 před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Z vlastní zkušenosti vím, že tento problém je dědičný. Mně se od mládí např. spouští z nosu krev jako spolehlivý signál, že na můj organizmus úspěšně útočí nějaká nemoc /chřípka, angína atd./. Díky tomuto „varování“ často průběh nemoci zastavím nebo zmírním.
Vzadu na krku těsně pod temenem hlavy lze nalézt důlek, kde se nachází akupresurní bod jehož masírování krvácení zastavuje. Je to účinnější než studený obklad.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Důvodů je několik – silná rýma, infekce, vysoký tlak, špatná srážlivost krve, alergie, prasklá žilka atd.

Když jde o silné krvácení a stále se obnovuje, je třeba navštívit lékaře.

Opět jedna rada z čínské medicíny, krvácení zastaví akupresura. Osobně používám.

Lehce zakloňte hlavu, a nahmatejte na zátylku bod, který se nachází na místě, kde končí zátylek a začíná lebka. Při správné vyhledání ucítíte malou kuličku. Silně přitlačte a masírujte krouživými pphyby. Nepřestávejte, i když pociťujete mírnou bolest. Po dvou minutách masírování většinou krvácení přestane.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Klid jses prece nemocna a taky je to castecne tim ze jses svist v rustu je to celkem bezne ze clovek krvaci z nosu… ?..Vcera te bolelo ucho takze je dost mozne ze mas ucpane dutiny pak by to bylo pochopitelne …zatavis to tak ze si das obklad nestresuj a rekni to mame nebo tatovi oni budou vedet co s tim …my to vime taky … jenze odtoho mas rodice aby te ucili co a jak..alespon v tehle malickostech ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

http://www.ste­fajir.cz/?q=krva­ceni-z-nosu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

posadit, mírně předklonit a na čelo a zátylek studený hadr. Pokud krvácí moc tak potom na obě strany nosu přiložit led. Mi se to kdysi dělo, když jsem se leknul a nebo když jsem různě fyzicky blbnul a prudce se mi zvedl tlak ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magda_Dockal

V japonských seriálech je to často znamení potlačovaného sexuální vzrušení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek